Kesimli Kutu

Kesimli Kutu

Kesimli kutu ve koliler, üretim aşamasında kalıp gerektiren kutu ve koli türleridir, bunlara genellikle koli denilmez, Kutu denilir. Kesimli kutular genellikle tek dalga olarak üretilirler, bunlar sırayla E Dalga, B Dalga ve C Dalga cinsi mukavvalardan üretilirler. Müşterinin isteği doğrultusunda ve sipariş üzerine üretilirler, stoklarımızda kesimli kutu bulundurmamız maalesef mümkün değildir, çünkü herkesin kullanımı çok değişik olarak farklılık göstermektedir, kimi müşteri 5x5x5 cm kutu kullanır, kimisi 45x5x10 gibi ölçüler kullanabilir, bunun bir sınırı bir standardı maalesef yoktur, müşteri ne tür kutu isterse bunu üretip teslim edebiliyoruz.

Kesimli kutular, pizza kutusundan, lahmacun kutusuna, elektronik parça kutusundan, kimyevi madde kutusuna, tıbbi malzemeden tutun, parfüm kutusuna, yada kitap kutusu, albüm kutusu gibi değişik değişik sektörlere hitap etmektedir, kullanımı insan oğlunun hayal gücü ile sınırlıdır, onun için belirli başlı bir sektörde kullanılmaz hemen her sektörde kullanıma uygun bir kutu seklidir.

Kesimli kutularda numuneyi görmeden fiyat çıkarmak biraz güçtür o yüzden numuneyi birebir görmek gereklidir, yada konulacak urunu görüp ona göre müşterinin hangi tarz kutudan istediği çizimler gösterilerek belirlendikten sonra kutu fiyatı vermek mümkün olabilir, kalıp bedeli ise ancak kutunun çizimi bitince ortaya net bir şekilde çıkacaktır fakat aşağı yukarı bir hesaplama yapıldığında çizime gerek kalmadan da kalıp fiyatı çıkarılabilir.

Kesimli kutu ve koliler, uretim asamasinda Kalip gerektiren kutu ve koli turleridir, bunlara genellikle koli denilmez, Kutu denilir.

Kesimli kutular genellikle tek dalga cinsi oluklu mukavvalardan uretilirler, fakat nadiren de olsa cift dalga cinsinden mukavva ile de uretilmektedirler. Tek dalga sirayla E Dalga, B Dalga ve C Dalga cinsi mukavvalardir, Cift dalga ise B+C yada B+E dalga cinsinden olusan mukavva turleridir.

Kapaksız Kutu
Kapaksız Kutu
Standart Kutu
Standart Kutu
Tam Kapaklı Kutu
Tam Kapaklı Kutu
Çökme Tabanlı Kutu
Çökme Tabanlı Kutu
 
 
 
 
Geçme Taban Kutu
Geçme Taban Kutu
Teleskobik Kutu
Teleskobik Kutu
Tek Dalga Kutu
Tek Dalga Kutu
Gecmeli Koli
Geçmeli Koli
 
 
 
 
Pizza Kutusu 
Pizza Kutusu
Mikro Kutu
Mikro Kutu
Mikro Koli
Mikro Koli
Mikro Dalga Kutu
Mikro Dalga Kutu
 
 
 
 
Yapıştırma Kutu
Yapıştırma Kutu
İri Dalga Koli
İri Dalga Koli
Dar Kesimli Kutu
Dar Kesimli Kutu
Ksk Kutu
Ksk Koli

Diğer Hizmetler

+15 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.