Ofset Kutu

Ofset Kutu

Ofset kutular özellikle küçük ev aletleri sektörü ve ürünlerini çok daha etkin gösterebilmek adına tercih eden firmalar için en elverişli kutulardan biridir. Farklı kapanma çeşitleri ve plastik kulp aparatı sayesinde kutunun isterseniz çanta tarzı elde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Ofset kutu özelliklerinin en başında ambalaj üzerine fotoğraf baskı yapılabilmesidir. Bu anlamda dolu dolu reklamlarınızı yığabileceğiniz ve hemen göze çarpacak bir koli tasarımı düşünmenize olanak sağlayacaktır. Fiziksel özellikleri arasında yer alan parlak yüzeyi ve kroma karton kaplama fonksiyonları kutuya dinamizm kazandırır ve diğer oluklu mukavva kutular arasında hemen fark edilmesini sağlar. Birçok ambalajın içinde dahi hemen göze çarpan bu kutunun üzerine 3 boyutlu baskı tasarımı yaptığınızı düşünün, elbette beğeni kazanacaktır.

Mikro ondüle sıvamalı kutu üzerine, içinde ne olduğunu daha rahat gösterebileceğiniz bir resim tercih ederek baskı yaptırabilirsiniz. Örneğin; küçük ev aletleri alanının ağırlıklı olarak tercih ettiği kutu çeşitlerinden olan ofset kutu ile içinde var olan bir çaydanlığı, kutusu açılmadan gösterebilirsiniz. Yani artık ürünlerin farkına varılması için kutunun içine bakmak gerekmeyecek zaten ilk bakışta kutunun içinde ne olduğu ayrıntılı resimler ve yazılar ile hemen ön plana çıkmış olacaktır.

Bir çok sektörün kullandığı albenisi yüksek baskı kalitesi üst seviyede ve böylece ürünlerinin tanıtımında kusursuz bir görev üstlenen ofset baskılı kutular hızla daha çok talep edilmekte ve kullanılmaktadır.    
 
Gıda , kozmetik ve Aksesuar sektöründe çokça kullanılan ofset kutular firmamızda büyük bir özenle tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Genellikle dış yüzeyinde 230 gr,300 gr,350 gr,400 gr gibi kroma karton kullanıldığı gibi iç kısmına mikro ve mikro dopel le lamine edilerek üretilmektedir. Kroma kartonun üzerine yapılan ofset baskıyla içindeki ürünü birebir yansıtarak albenisi artırılmakta ve  kroma karton üzerine uygulanan selefon veya vernikle parlaklığı sağlanıp ürünün rafda fark edilmesi kolaylaştırılmaktadır. 
   
Sadece ürünü korumakla kalmayıp aynı zamanda satışını artırarak ciddi bir katma değer sağlar. 
 
Siz ürününüze odaklanın bırakın biz size en güzel tasarımla, en kaliteli kutuyu en uygun fiyata firmanıza teslim edelim.
 
Baskılı koli seçeneklerinin daha gelişmiş versiyonu ve bir üst modeli olan Ofset Baskılı Kutu Çeşitleri, gıdadan elektroniğe, kişisel bakım ürünlerinden hediyelik eşya sektörüne kadar oldukça geniş bir kullanım alanına hitap eden. Geniş renk kartelası ile parlak ve mat baskı seçeneklerine sahip olan bu ambalaj kategorisi, reklam ve görselliğin daha ön planda olduğu alanlarda tercih edilerek çoklu avantaj sağlamada etkin rol üstlenmektedir. Ofset  Ambalaj olarak da adlandırılan, muhafazasını gerçekleştirdiği ürünün isim ve logosunu birebir baskı şansı tanıyan ofsetli kutu seçenekleri; ürünün korunması, sorunsuz bir şekilde taşınması, stoklanacağı alanlarda bozulup deforme olmadan saklanmasına olanak tanıdığı gibi, ekonomik reklam maliyetine karşın yarattığı albeni etkisi ile de tercih sebebi olmaktadır.

Diğer Hizmetler

+15 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.