Oluklu Mukavva

Oluklu Mukavva Koli

Oluklu Mukavva Koli günümüz şartlarında vazgeçilemeyecek ambalaj ürünüdür. İçerisindeki ürünü zarar görmeden müşteriye ulaştırmak öncelikli

görevidir. Bundan dolayı ürününüzün ihtiyaç duyduğu ambalaj özelliklerini bilmek ve bu doğrultuda doğru ambalaj ürününü seçmeniz bilmeniz gereken bir bilgidir.


Oluklu Mukavva Hakkında Bilmek İstedikleriniz. Oluklu mukavva tabaka iki yüzeyi düz kağıt arasında bir başka kağıdın dalga yapılarak birbirine lamine edilmesinden oluşmaktadır. Bu tarz içerisinde sadece bir dalgalı ( ondüle ) olan ürünler tek dalgalı veya ince dalga ve kalın dalga olarak da ayrılır.

Aynı zamanda ince dalga B kısa kodu ile adlandırılırken kalın dalga C kısa koduyla da adlandırılır. Bunlara ilavetende E dalga olarak isimlendirilen tek dalgalı mikroda üretilmektedir.Hafif ürünlerin sevk edilmesinde ve taşınmasında bu ürün yeterli geleceği gibi daha ağır ve hassas ürünler için Dopeldediğimiz İnce ve Kalın dalganın birleşmesinden meydana gelen toplamda 5 kağıtdan oluşan ve iki dalgalı bir üründür. B+C dalga olarak da kısaca tarif edilen Dopel Oluklu Mukavva Koli dayanıklılığı üst seviyede amacına uygun bir üründür.

Diğer Hizmetler

+15 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.